НС/кримінал  |  15.09.18  |  субота
 

У Києві напали на суддю, який веде справу про вбивства на Майдані

Зловмисника затримано. Ним виявився киянин 1964 року народження. Зараз він надає всі пояснення поліції.

Про це повідомляє Рада Суддів. 

Напад було скоєно на Сергія Дячука - суддю, який веде справу про вбивства на Евромайдані 18-20 лютого 2014 року. Сам служитель Феміди впевнений, що напад на нього прямо пов'язаний із розслідуванням цієї справи, в якій фігурують 156 потерпілих, 500 свідків і п'ятеро підозрюваних екс-співробітників "Беркута".

Інфрмація про напад була внесена до єдиного реєстру за статтею 296 (хуліганство) частина 4 (дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень). Сам Дячук госпіталізований.

"Рада суддів України звертається до правоохоронних органів ретельно розслідувати спробу нападу і вжити невідкладних заходів, щоб нападник був затриманий і притягнутий до відповідальності. Крім того, вищий орган суддівського самоврядування ще й ще раз звертає увагу на те, що побудова в Україні громадянського суспільства і правової держави неможливо без становлення суду, незалежність і охорону, якого забезпечує кожен патріот Батьківщини", 

- йдеться в повідомленні.

Однак довго зловмисник ховатися не міг. Його затримали і зараз з'ясовують всі обставини події.

"Суддя зробив чоловікові зауваження, а той схопив металеву палицю і почав завдавати йому удари по руках і голові. Свідки конфлікту викликали потерпілому" швидку ", а зловмисник тим часом з місця пригоди зник",

- відзначили в поліції.

Нагадаємо, що поліція затримала підозрюваних у замаху на вбивство Гандзюк. Серед затриманих чоловік, який раніше купував знаряддя злочину - сірчану кислоту.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...