НС/кримінал  |  10.11.19  |  неділя
 

У Києві авто копів протаранило Audi з дитиною: постраждали чотири людини

Увечері в суботу, 9 листопада, в Києві на перетині вулиць Щусєва та Берлінського сталося ДТП за участю двох автомобілів. Одним з учасників аварії стала поліцейська машина з протидії сімейному насильству. В результаті постраждали чотири людини.

Про це пише Інформатор.

ДТП сталося близько 21:20.

За попередньою інформацією, Audi рухався по вулиці Берлінського на зелене світло світлофора, коли в нього влетів поліцейський автомобіль, який їхав на виклик. Далі свідчення учасників розходяться.

Якщо водій Audi заявив, що копи їхали тільки з увімкненими проблисковими маячками, які він побачив надто пізно з-за паркану, то копи говорять про інше. Вони запевняють, що їхали також з включеними звуковими сигналами.

У будь-якому випадку автомобілям не вдалося уникнути зіткнення. В результаті у поліцейського автомобіля виявився вм'ятий капот, а Audi отримав серйозні пошкодження лівого боку. Також в результаті аварії постраждали чотири людини: два поліцейських і пасажири Audi, жінка і дитина. На щастя, у всіх постраждалих травми несерйозні. Водій від госпіталізації відмовився.

Про це повідомляє golos

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах