НС/кримінал  |  16.09.18  |  неділя
 

У Казахстані засудили українського журналіста

В українського журналіста Олександра Гороховського у Казахстані поліція вилучила міграційну карту і звинуватила в незаконній трудовій діяльності на території країни.

Про це пише Factcheck.kz.

У суботу, 15 вересня коло 12:00 в Уральську поліція втрутилась у тренінг з фактчеку. Вона перервала захід, що проводився в рамках "Школи журналістики" Лукпана Ахмедьярова, через участь українського журналіста Гороховського.

Ахмедьяров і Гороховський тримають зв'язок з Посольством України в Казахстані, про що повідомила прес-секретар Ірина Блащук у коментарі "Українській правді".
Також, як пише видання, український консул Іван Алмаші вже зв'язався з Гороховським, йому призначено адвоката.

Місцева поліція, за підтвердженням Ірини Блащук, склала на Гороховського протокол щодо незаєстрованої трудової діяльності. Суд призначений на понеділок, на 14:00.

Також прес-секретар посольства України в Казахстані додала, що найбільшою мірою покарання за цією статтею є адміністративний штраф.
Олександр Гороховський є головним редактором проекту "Без брехнi", а також автором практичного посібника з фактчеку.

Лукпан Ахмедьяров - головний редактор незалежного тижневика Казахстану "Уральський тиждень". У 2012 році отримав премію Пітера Маклера, що присуджується міжнародною організацією "Репортери без кордонів".

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...