НС/кримінал  |  15.04.22  |  п'ятниця
 

У 85% убитих у Бучі мають отвори від куль

Це говорить про умисне вбивство, а не випадкову загибель.

У 85% убитих у Бучі, чиї тіла вже дістали з братських могил, є кульові поранення, повідомив мер міста Анатолій Федорук. Це говорить про умисне вбивство, а не випадкову загибель, додав він.

«Практично 85% усіх тіл, які ми піднімаємо з братських могил чи індивідуальних поховань на городах, у парках, скверах, дворах – з отворами від кулі. Тобто усвідомлене умисне вбивство сталося у Бучі», – розповів він в етері національного телемарафону.

Роботи з ексгумації тіл із братської могили на території Церкви святого апостола Андрія Первозванного планують завершити сьогодні.

«Завершуватимемо цю роботу: піднімемо тіла і відправимо в морги, щоб проводити вже відповідні процедури, а родичі могли отримати тіла загиблих і поховати їх так, як це має бути»,

– наголосив Федорук.

За місяць окупації Бучі росіяни також встигли пошкодити понад 1 тисячу житлових об’єктів, включно з приватними будинками та багатоповерхівками. Рівень руйнування внаслідок влучення ворожих снарядів у всіх різний.

За словами Федорука, панельні будинки, які поцілили снаряди, оглянули фахівці провідного київського інституту. Говорити про те, що вони підлягають відновленню, поки що зарано.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e