НС/кримінал  |  21.01.21  |  четвер
 

Трагедія у Львові: від чадного газу померли молоді дівчина та хлопець

Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Сьогодні, 21 січня, в одній з львівських квартир знайшли тіла двох людей без ознак життя. 

Трагедія сталася близько 09.46 год у квартирі на вул. Городоцькій, 110 (Залізничний район). Причиною смерті людей стало ймовірне отруєння чадним газом.

Зокрема, загинули 22-річний чоловік та 19-річна жінка. Чоловік жив у м. Турка, а жінка — у м. Львові. Вони разом винаймали квартиру на вул. Городоцькій.

Бригада швидкої медичної допомоги констатувала смерть до приїзду. Аварійна бригада АТ «Львівгаз» тимчасово припинила подачу газу до квартири. Причину отруєння встановлюють.

Від початку року це вже четвертий випадок отруєння чадним газом у місті. Унаслідок цих отруєнь постраждали 11 людей, з них 3 — діти. Загинуло 2 людини.

Фахівці наголошують, основною вимогою для уникнення біди є вентиляція приміщення, де є прилади для опалення. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин — тобто газові коти чи колонки тощо — цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах