НС/кримінал  |  18.10.18  |  четвер
 

Трагедія у Керчі: Канада засуджує незаконну окупацію Криму Росією

Також Канада висловлює глибокі співчуття родичам загиблих у Керчі під час масової стрілянини та вибуху в політехнічному коледжі.
Канада співчуває родичам загиблих підлітків і викладачів під час масової стрілянини та вибуху в політехнічному коледжі міста Керч у тимчасово окупованому Криму Росією.
 
Так інформує міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, як повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Канада висловлює глибокі співчуття родичам та друзям близько 20 підлітків та десятків поранених під час масової стрілянини та вибуху у політехнічному коледжі міста Керч, та сподівається на швидке й повне видужання постраждалих", - зазначила Христя Фріланд.
Фріланд доповнила, що Канада "рішуче засуджує цей підступний акт насильства, направлений проти молоді".

Також Канада продовжує засуджувати незаконну окупацію Криму Росією.

"Канада залишається солідарною та рішучою та у своїй підтримці народу Криму, який зазнає страшних страждань з 2014 року. Ми ще раз підтверджуємо наше засудження незаконної окупації та вторгнення Росії до Криму", - зазначає глава МЗС Канади.

Нагадаємо, що 17 жовтня під час навчального дня 18-річний хлопець розстріляв 5 викладачів і 15 учнів у політехнічному коледжі в місті Керч. Також зловмисник залишив бомбу в їдальні, внаслідок її вибуху виявилося багато постраждалих, які наразі перебувають у лікарні. П'ятеро людей залишаються у комі.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах