НС/кримінал  |  14.08.18  |  вівторок
 

СБУ затримала матір і сина, які воювали за "ДНР"

Мешканці Слов’янська під впливом проросійської пропаганди добровільно приєднались до бандформування "ополчення Новоросії".

Співробітники військової контррозвідки СБУ зі складу Об’єднаних сил у взаємодії із співробітниками Слов’янського відділу Національної поліції України викрили та затримали сім’ю учасників незаконних збройних формувань "ДНР", які переховувались від правосуддя.

Про це сказано в повідомленні прес-центру ООС у Facebook.

Зокрема, силовики встановили, що мешканці Слов’янська - син та мати у 2014 році під впливом проросійської пропаганди добровільно приєднались до бандформування "ополчення Новоросії" та під керівництвом бойовика на ім’я Олександр, у числі озброєних осіб, несли службу на блокпосту в Слов’янську і здійснювали фільтраційні заходи.

"З початком звільнення українськими військами міст від членів проросійських бандформувань, злякавшись кримінальної відповідальності учасники "сімейного підряду ополченців" закінчили кар’єру бойовиків та вирішили тихцем відсидітись вдома",

- йдеться в повідомленні.

Щодо вказаних громадян України відкрили кримінальне провадження за ст. 260 ККУ (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань).

Зазначається, що зараз затримані співпрацюють зі слідством.

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах