НС/кримінал  |  25.09.14  |  четвер
 

Терористи в ДНР та ЛНР масово викрадають і гвалтують дівчат

З кожним днем в мережі з'являється все більше повідомлень про викрадення та наругу над українськими дівчатами на окупованих територіях Донецької та Луганської області.

За інформацією одного із місцевих видань Луганська, в ніч на 24 вересня терористи в місті викрали двох дівчат прямо з дому.

Як розповідають сусіди, невідомі, судячи по акценту, росіяни та кавказці вдерлися до помешкання дівчат та забрали їх з собою. Додому дівчата повернулися вранці.

Як з'ясувалося, цілу ніч дівчата зазнавали фізичного та сексуального насильства. Сусіди додали, що вони повернулися додому побиті на морально пригнічені. З етичних міркувань назву вулиці та імена потерпілих видання не повідомляє.

Схожий випадок стався і в Ясинуватій на Донеччині, повідомила у своєму Facebook редактор одеського видання Ірина Голобородько.

"Щойно зателефонувала подруга з Ясинуватої та зі сльозами повідомила, що її доньки більше немає... Вона розповіла, що до них в квартиру вдерлися озброєні люди та забрали її насильно, наказавши взяти з собою паспорт. А вчора їм під двері підкинули її понівечений труп",

- пише Голобородько.

За її даними, дівчину зґвалтували, побили, на грудях вирізали герб України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e