НС/кримінал  |  13.02.19  |  середа
 

На Тернопільщині продавець таємно оформив кредит на клієнтку

Нечесний продавець привласнив гроші за покупку, а до жінки невдовзі почали телефонувати колектори та вимагати погашення боргу.

У Тернопільській області в Заліщицькому районі продавець салону мобільних телефонів потайки оформив кредит на жінку, яка була клієнткою цього закладу. Він привласнив 5 тисяч гривень, а до жінки невдовзі почали телефонувати колектори та вимагати повернення боргу.

Про це інформують у прес-службі поліції на Тернопільщині.

Грошову позику на ім’я потерпілої майже рік тому оформив 27-річний місцевий житель, котрий працював у магазині мобільних телефонів. Раніше потерпіла жінка була клієнткою крамниці, тому продавець володів усіма її персональними даними.

«Інформацією, яка стала йому відомою в результаті виконання професійних обов’язків, молодий чоловік скористався у власних цілях і уклав кредитний договір під купівлю мобільного телефону від імені потерпілої з банківською установою», - зазначено в повідомленні.

Коли до жінки почали телефонувати з банку та вимагати погашення боргу, вона звернулася до правоохоронців із відповідною заявою.

Дії нечесного продавця поліціянти кваліфікували за статтею 190 Кримінального кодексу (шахрайство). Невдовзі його притягнуть до судової відповідальності.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах