НС/кримінал  |  05.11.21  |  п'ятниця
 

Тернопіль: відома причина смерті двох жінок, які три тижні пролежали мертвими у квартирі

Про це повідомляла “Варта 1”.

Тіла двох мертвих жінок в квартирі на вулиці Братів Бойчуків у Тернополі виявили працівники поліції. Ще одну жінку з того ж помешкання бригада швидкої доправила до лікарні. 

“Зайшовши до помешкання, працівники Тернопільського райуправління поліції побачили на ліжку мертвими тіло матері, 1943 року народження, та її молодшої п’ятдесятирічної доньки. ”

– розповіли тоді у поліції.

Старша донька була жива, але вона не розповідала, від чого та коли померли її родичі і чому вона про це нікому не повідомила.

У матеріалі  ZAXID.NET повідомили причини смерті обох жінок. За словами медиків та поліції, вони померли від голоду. 

За попередніми даними судмедекспертів, жінки померли від тривалого виснаження організму, спричиненого голодом – чіткіше визначити причини смерті важко через розкладення тіл.

За життя жінки, яка вижила продовжують боротися лікарі. Жінка важить всього 30 кг і досі нічого не може їсти.

«Поступила у вкрай важкому стані. На перше місце була виражена елементарна кахексія, елементарна м’язева втрата – видно, що дуже тривале голодування. Артеріальний тиск низький – 60 на 40. Непритомна»,

– розповів журналістам завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії тернопільської лікарні швидкої допомоги ​Петро Комар.

Лікар додав, що годують її через зонд та венозно.

«Стан її залишається важкий, йде боротьба за її життя. Вона вкрай важка, але з незначним покращенням. Вона стала притомною, називає своє ім’я, артеріальний тиск піднявся на 100 на 60»,

– додає​ Петро Комар.

У поліції ж стверджують, що наразі не змогли допитати жінку через те, що в неї є явні психологічні порушення. Вона лише говорить, як її звати і називає імена своєї матері та сестри.

Як йдеться в матеріалі, 55-річну тернополянку звати Любов Єфремова, на початку 2020 року вона працювала медсестрою в одній із міських лікарень. Після початку пандемії жінка вирішила звільнитися з медзакладу і доглядати за старенькою матір’ю та сестрою з інвалідністю. Судячи з усього, родина з трьох жінок жила лише на пенсію 78-річної Стефанії Єфремової і на пенсію по інвалідності 50-річної Людмили Єфремової.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e