НС/кримінал  |  02.08.16  |  вівторок
 

Через негоду без світла залишилися 8 населених пунктів Львівщини

Внаслідок сильних поривів вітру, грози та проливного дощу впродовж 1-2 серпня у деяких селах Жидачівського та Перемишлянського району люди сидять без світла.

Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, станом на 6 годину ранку сьогодні, 2-го серпня, позбавлені електропостачання 2 населені пункти на Жидачівщині та 6 на Перемишлянщині.

Зокрема, у Перемишлянському районі негода повалила 4 електроопори, внаслідок чого потонули у темряві 7 населених пунктів (6 повністю ― с. Стоки, с. Діброва, с. Любешка, с. Підгородище, с. Вілявче, хут. Бучач, 1, частково ― с. Малі Ланки). Сьогодні у цих селах поновили аварійно-відновлювальні роботи.

Водночас у Жидачівському районі вчора, 1-го серпня, о 19 годині обірвало дроти на ділянці ЛЕП 6 кВ, тож без світла залишилися два населені пункти ― с. Рудківці та с. Городище.

У с. Свірж Перемишлянського району дерево впало на господарську будівлю приватного домогосподарства, пошкодивши шифер. А у с. Подусів стокові води порозмивали дорогу на відрізку 200 метрів.

Також у м. Миколаєві негода пошкодила дах житлового будинку, виламала більше 15 дерев та поламала металеві опори вуличного освітлення.

Нагадаємо, вчора повідомляли, що у м. Перемишляни випав аномальний град

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e