НС/кримінал  |  12.09.19  |  четвер
 

Суд приступив до справи члена поліції, якому інкримінують отримання 207 тисяч хабара

Вінницький міський суд прийняв до розгляду справу щодо обвинувачення у хабарництві підполковника поліції, начальника одного з відділів ГУ Нацполіції у Вінницькій області.

Чоловіку інкримінують отримання 207 тисяч гривень хабара.

Про завершення досудового розслідування у цій справі 2 вересня повідомила заступник директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко.

«Слідством встановлено, що гроші підполковник поліції отримав від директора однієї з комерційних структур. За це він обіцяв вплинути на слідчих, які відкрили кримінальне провадження проти директора. А саме - змусити їх закрити справу»,

- написала О.Варченко у Facebook.

За її словами, досудове розслідування проводили слідчі Центрального апарату ДБР за процесуального керівництва військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України та оперативного супроводу ВБКОЗ УСБУ у Вінницькій області.

«Під час підготовчого судового засідання прокурор зазначив, що підстав для закриття, зупинення кримінального провадження немає, тому він просив суд призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні. Обвинувачений та його захисник не заперечували відносно призначення справи до судового розгляду... Суд дійшов висновку призначити дане кримінальне провадження до судового розгляду, який здійснюватиметься суддею одноособово, у відкритому судовому засіданні»,

- повідомляє пресслужба Вінницького міського суду.

Якщо підполковника визнають винним, йому загрожує від 2 до 5 років ув’язнення.

Про це повідомляє naparise.com

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах