НС/кримінал  |  17.07.19  |  середа
 

Страшна трагедія на Рівненщині: знайдено другу дитину, яку засипало піском

Трагедія дітьми у Рівненській області отримала похмуре продовження, якого боялися всі

Про це повідомляє прессслужба ДСНС області.

«На жаль, дива не сталося і другого хлопчика о 19:05 знайдено мертвим…Нагадаємо, що 17 липня о 16:22 до ДСНС надійшла інформація про те, що поблизу с. Ясногірка Сарнинського району на території піщаного кар’єру стався зсув піску (глибина кар’єру близько 5 м), внаслідок чого було засипано двох дітей.

Одну дитину, хлопчика 2009 року народження, дістали місцеві жителі та направлили до лікарні. До пошуків другого хлопчика було залучено місцеве населення та рятувальники»,

– йдеться в повідомленні.

Рятувальники закликали батьків бути уважними, оскільки «безпека вашої дитини це насамперед ваша особиста відповідальність».

Як повідомлялося раніше, страшна трагедія сталася з дітьми в піщаному кар’єрі. Рятувальники закликають батьків уважніше стежити за своїми дітьми під час канікул!

У середу, 17 липня, на території піщаного кар’єру поблизу села Ясногірка Сарнинского району Рівненської області стався зсув піску. В результаті засипало двох дітей.

Місцевим жителям одну дитину вдалося відкопати. Його відразу ж відправили у лікарню.

Друга дитина не була знайдена, її пошуками активно займалися рятувальники й місцеві жителі. Повідомляється, що глибина кар’єра, де сталася трагедія, становить близько п’яти метрів.

Про це повідомляє Політека

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах