НС/кримінал  |  05.03.21  |  п'ятниця
 

Стоматологиня з Рівного, підозрювана у побитті дітей, працювала без необхідного дозволу

Лікарка-стоматолог з Рівного, яку звинувачують у жорстокому поводженні зі своїми малолітніми пацієнтами, не мала дозволу на провадження практики за спеціальністю “дитяча стоматологія”.

Про це йдеться у відповіді на запит народного депутата Яни Зінкевич, яку вона отримала від Міністерства охорони здоров’я. Документ, який це підтверджує депутат оприлюднила у своєму Facebook.

“Виявляється у даної лікарки немає ліцензії на роботу дитячим стоматологом. Щойно отримала відповідь на своє депутатське звернення від Міністерство охорони здоров’я за підписом міністра. Як у 21 столітті стало можливим, що людина без спеціального обов’язкового дозволу – і раптом займає посаду дитячого лікаря? Чому це відкрилось лише тоді, коли ця людина побила беззахисних дітей? Скільки ще таких непевних осіб на медичних посадах, про яких ми не знаємо і які не піддаються контролю відповідних служб? Чи контролюють, ці відповідні служби хоча б щось? Чому це взагалі стало можливим, ще й у такий час?”

– йдеться в дописі.

Нагадаємо, що 12 лютого у мережі оприлюднили відео із камер нагляду, які отримав адвокат Ярослав Калька після запиту до клініки. На одному з відео стоматолог на прийомі трусить дівчинку, а на іншому відео – б’є головою об крісло хлопчика. Згодом дантистка отримала від поліцейських підозру за кількома статтями. 

Суд 22 лютого обрав запобіжний захід стоматологині у вигляді особистого зобов’язання.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах