НС/кримінал  |  02.08.20  |  неділя
 

Спроба зґвалтування у поїзді

УЗ просить надати поліцейських, у МВС пропонують наймати платну охорону.

В «Укрзалізниці» в суботу повідомили, що на пасажирку поїзда №84 сполученням Київ-Маріуполь було здійснено напад, зловмисника затримала поліція.

«За інформацією пасажирки, один із пасажирів – чоловік без верхнього одягу, вдерся до купе, де вона перебувала із неповнолітнім сином, та почав наносити їй тілесні ушкодження й намагався зґвалтувати. Про вказаний інцидент було повідомлено машиніста та начальника поїзда. Зловмисника було затримано правоохоронцями, а поїзна бригада надала усі необхідні свідчення. Дії вказаної особи буде кваліфікувати офіційне слідство»,

– йдеться в повідомленні на сайті «Укрзалізниці».

У повідомленні перевізник просить у постраждалої пасажирки вибачення за інцидент.

В УЗ кажуть, що вкотре наголошують на нагальній необхідності поновлення супроводження поїздів далекого сполучення під час руху співробітниками Національної поліції для повної безпеки пасажирів.

Водночас заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, реагуючи на інцидент у фейсбуці, заявив, що «з точки зору безпеки було б правильно, щоб адміністрація «Укрзалізниці» на оплачуваній основі забезпечувала найм охорони для супроводу прямування пасажирських поїздів на основних маршрутах».

Геращенко уточнив, що затриманий через підозру у нападі і спробі зґвалтування 45-річний чоловік є уродженцем Запоріжжя, тричі судимий.

«Поліція і прокуратура готують йому підозру за статтями – завдання тілесних ушкоджень середньої тяжкості та спроба зґвалтування. Поліція і прокуратура проситиме суддю вибрати запобіжний захід у вигляді арешту без права виходу під заставу»,

– повідомив Геращенко.

Про це повідомляє radiosvoboda

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах