НС/кримінал  |  08.04.22  |  п'ятниця
 

Спалили живцем цілу родину. Нові звірства окупантів на Харківщині

Серед закатованих і спалених живцем, ймовірно, була неповнолітня дитина.

У селі Гусарівка, що Харківщині, російські військові катували, а потім спалили живцем цілу родину. Проте це не єдині повідомлення про звірства окупантів у цьому селі.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у Telegram.

Тіла закатованих селян виявили у підвалі на території приватного домоволодіння. Встановити особи загиблих неможливо, адже тіла сильно пошкоджені вогнем.

Окупанти притягли у підвал шини та підпалили людей живцем. Також правоохоронці побачили сліди тривалих знущань і тортур. Серед закатованих і спалених живцем, ймовірно, була неповнолітня дитина.

Крім того, біля одного із приміщень сільськогосподарського товариства у селі Гусарівка виявили тіло чоловіка, який працював фельдшером у лікарні. На тілі та обличчі виявили синці, що свідчить про звірячі тортури з боку окупантів. Руки чоловіка були пов’язані за спиною. В області грудної клітки чоловіка – кульове поранення.

Також на автодорозі біля села Гусарівка правоохоронці знайшли легковий автомобіль, у салоні якого перебували три трупи (чоловіка, дружини та їхня трирічна дитина). Причиною їхньої смерті стала вибухова травма внаслідок артилерійських обстрілів.

 

 

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e