НС/кримінал  |  20.09.19  |  п'ятниця
 

Сьогодні у Києві обиратимуть запобіжний захід «мінеру» мосту Метро

Дніпровський райсуд Києва у п'ятницю о 14:00 розпочне обирати запобіжний захід колишньому учаснику АТО Олексію Бельку, який погрожував підірвати міст Метро у столиці.

Про це повідомляє прес-служба суду.

«Дніпровський районний суд м. Києва повідомляє, що 20 вересня 2019 року до суду надійшло клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у кримінальному провадженні №12019100040007826 від 18.09.2019 року відносно Белько О.М., підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 259, ч. 4 ст. 296 КК України»,

- йдеться у повідомленні.

Судовий розгляд клопотання призначено на 14 годину 00 хвилин 20 вересня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Сергієнка, 3. (Слідчий суддя – Іваніна Ю.В.)

Нагадаємо, близько п’ятої години по полудні 18 вересня стало відомо, що на столичному мосту Метро чоловік погрожував підірвати конструкцію та деякі державні установи. На місце події відразу виїхали правоохоронці. Вони намагалися вести зі зловмисником перемовини, але згодом вирішили вдатися до штурму, під час котрого чоловіка затримали.

Глава столичної поліції Андрій Крищенко згодом заявив, що Олексія Белька, який напередодні погрожував підірвати міст Метро у Києві, не будуть звинувачувати у підготовці теракту.

Більше про цю подію читайте у нашому великому матеріалі: Теракт чи протест: Хто і чому намагався підірвати міст Метро у Києві.

Про це повідомляє zik

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах