НС/кримінал  |  10.01.20  |  п'ятниця
 

Скільки нелегальних гральних закладів закрили правоохоронці

За фактами зайняття гральним бізнесом розпочато 437 кримінальних проваджень, у межах яких проведено майже 1 тис. 200 обшуків та вилучено 11 тис. 600 одиниць ігрового обладнання та комп’ютерної техніки.

Офіс генерального прокурора спільно з правоохоронними органами припинили діяльність 911 нелегальних гральних закладів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Офіс генерального прокурора спільно з правоохоронними органами в рамках протидії незаконному гральному бізнесу припинили діяльність 911 нелегальних гральних закладів»,

- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за фактами зайняття гральним бізнесом розпочато 437 кримінальних проваджень, у межах яких за процесуального керівництва прокуратури провели майже 1 тис. 200 обшуків, вилучили 11 тис. 600 одиниць ігрового обладнання та комп’ютерної техніки, готівкові кошти, а також чорнові записи. В Офісі генпрокурора зауважили, що прокуратура продовжує координувати та забезпечувати ефективну роботу на цьому напрямі, зокрема щодо закінчення розслідування і належного підтримання обвинувачення у цих кримінальних провадженнях у суді.

Як повідомляв УНІАН, 19 грудня 2019 року Верховна Рада провалила у першому читанні голосування за законопроект про легалізацію грального бізнесу в Україні. За законопроект №2285 проголосували 213 депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів. 20 грудня Кабінет міністрів заборонив поширення грального бізнесу під виглядом державних лотерей, про що повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Своєю чергою, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що вимагає від Національної поліції припинити функціонування гральних закладів, що працюють під виглядом державних лотерей.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах