НС/кримінал  |  12.11.19  |  вівторок
 

Дві фірми намагалися надурити "Львівобленерго"

Львівське відділення АМКУ оштрафувало суб'єкти господарювання за антиконкурентні узгоджені дії.

Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ "Українська Компанія Украгроінвест" на 68 тис.грн. та ТОВ "Промснабінвест" на 68 тис.грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів.

Відділення довело, що ТОВ "Українська Компанія Украгроінвест" та ТОВ "Промснабінвест" вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів у закупівлі "Лічильники електроенергії", проведених ПАТ "Львівобленерго".

Висновки відділення підтверджуються, зокрема: використанням спільних засобів зв’язку; використанням Відповідачами одних IP-адрес; пов’язаністю між собою через фізичних осіб, які протягом здійснення господарської діяльності Відповідачів були їх засновниками, керівниками, працівниками; тісними господарськими відносинами, як до проведення торгів на закупівлю, так і під час їх проведення; обслуговуванням в одних і тих же банківських установах; ціновою поведінкою учасників торгів; синхронністю дій у часі під час подання тендерних пропозицій; спільними інтересами.

Про це повідомляє lviv.sq.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах