НС/кримінал  |  05.11.20  |  четвер
 

Школяр вирішив розважитися

Поліцейські знайшли школяра, через якого перевіряли чотири школи на Львівщині на наявність вибухівки.

На Львівщині поліцейські викрили школяра, який надав неправдиве повідомлення про замінування. Про це повідомляє поліція Львівської області.

Як повідомлялось раніше, 21 жовтня, на оперативну лінію “102” надійшло повідомлення про те, що на «Гарячу лінію міста» зателефонував анонім та заявив про замінування школи. Оскільки особа, яка надала повідомлення, не вказала чітко, про яку саме школу йдеться, правоохоронці обстежили чотири навчальних заклади — одну школу у Галицькому районі Львова, ще одну — у Личаківському, а також школи у селах Жидачівського та Миколаївського районів Львівщини. Вибухонебезпечних або підозрілих предметів у навчальних закладах та на прилеглих територіях правоохоронці не виявили. За фактом було відкрито кримінальне провадження.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами співробітники Миколаївського відділення поліції встановили, що неправдиве повідомлення про замінування на «Гарячу лінію міста» надав 15-річний мешканець одного з сіл району. За словами хлопця, у такий спосіб він розважався.

Поліцейські клопотатимуть перед судом про призначення школяру заходів виховного характеру. Також вирішується питання щодо притягнення його батьків до адміністративної відповідальності.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах