НС/кримінал  |  22.11.17  |  середа
 

Щодо вибухів у Калинівці оштрафували офіцера

До адміністративної відповідальності військового притягнули за недбале ставлення до служби.

Офіцера військової частини в Калинівці оштрафували на 2465 грн за те, що він дозволив стороннім потрапити на територію частини у день, коли там сталася пожежа на складах.

Про це у середу, 22 листопада, інформує прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

"Старший офіцер, будучи військовою службовою особою, на порушення статутних вимог 26 вересня 2017 року неналежно виконував свої службові обов'язки зі здійснення контролю за станом пропускного режиму",

- йдеться у повідомленні.

Зазначено, що у межах процесуального керівництва у кримінальному провадженні щодо вибухів боєприпасів на 48-му арсеналі Міноборони військова прокуратура склала протокол щодо зазначеного офіцера за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-15 ("Недбале ставлення до військової служби") Кодексу про адміністративні правопорушення.

10 листопада Калинівський районний суд Вінницької області притягнув майора до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу у розмірі 2465 гривень.

Нагадаємо, увечері 26 вересня на території військового складу Міноборони, який розташований в околицях вінницького райцентру Калинівка в 25 кілометрів до самої Вінниці, сталася пожежа, яка спричинила детонацію боєприпасів.

Внаслідок цього, з небезпечної зони були евакуйовані більше 30 тисяч місцевих жителів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...