НС/кримінал  |  16.01.19  |  середа
 

СБУ затримала скандальну львівську журналістку

Тепер Олену Бойко відправлять до Львова і там будуть судити та обирати запобіжний захід.

Про це сказав представник УСБУ Львівської області Олег Александров. 

Журналістка Олена Бойко відома своїми відверто антиукраїнськими висловлюваннями на російських каналах. Сама вона проживала в Російській Федерації, проте зовсім нещодавно була депортована з країни за порушення міграційного законодавства.

Спочатку в російських ЗМІ пройшла інформація, що її вже заарештували в Харківському суді за ч. 1 ст. 110. КК України "Заклики до порушення територіальної цілісності країни", проте в Службі безпеки України спростували цю інформацію. За словами представника служби, вони дійсно затримали Олену Бойко і незабаром ЇЇ судитимуть у Львові за кримінальним провадженням (офіційно не уточнюється якого), але ніякого судового рішення на арешт не було.

Сама Бойко вже встигла дати інтерв'ю одному з російських видань. З її слів, після перетину кордону їй зачитали ухвалу, згідно з якою проти неї 7-го грудня було порушено кримінальну справу і було дано розпорядження оголосити її у розшук. Також вона сказала, що її хочуть засудити на 10 років за публічні заклики до порушення територіальної цілісності України. Бойко зазначила, що у Львові в неї є свій адвокат, так що швидше за все процес буде відбуватися саме у неї на Батьківщині.

Як йдуть справи насправді - невідомо, оскільки ніхто не давав офіційних коментарів. Ситуація повинна прояснитися завтра, 17-го січня, коли Олену Бойко доставлять до Львова.

Нагадаємо, що львівську журналістку примусово депортували з Росії. Московський уряд звинувачує колишню сепаратистку в грубому порушенні міграційного законодавства.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах