НС/кримінал  |  24.03.19  |  неділя
 

СБУ викрила широкомасштабний наркокартель

По всій Україні затримали майже тисячу осіб.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook генпрокурор Юрій Луценко.

Він повідомив, що правоохоронці затримали майже тисячу осіб через підозру в їх причетності до участі у масштабній мережі торгівлі наркотиками з допомогою так званих "закладок".

Окрім того, бандити зі зброєю протистояли конкурентам, а "своїх людей" за порушення карали відрізанням пальців.

Спеціальну операцію ГПУ та СБУ Юрій Луценко назвав найрезультативнішою антинаркотичною операцією.

Злочинні дії майже тисячі осіб правоохоронці задокументували, а згодом і затримали підозрюваних. Ці люди продавали наркотики через інтернет, створивши для цього спеціальні сайти, окрім того, і чат-боти в месенджері Telegram.

Злочинці організовували велику мережу наркокур'єрів, які робили так звані "закладки" з наркотиками – схованки, про які повідомляли клієнтам після оплати. Оплату наркоторговці приймали при цьому навіть криптовалютою.

До того ж, банда мала і своїх "силовиків". Вони займалися рекетирством та війною з конкурентами. Також вони карали членів своєї ж організації, які скоїли якісь проступки – відрубували пальці.

Під час арештів та обшуків правоохоронці вилучили наркотики, зброю та близько 10 мільйонів доларів готівки. 20 організаторів наркокартелю вже отримали запобіжні заходи: арешти без застави або значні застави від 100 до 349 мільйонів гривень.

 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах