НС/кримінал  |  09.04.20  |  четвер
 

СБУ викрила підпільні цехи з виробництва контрафактних антисептиків (фото)

Працівники Служби безпеки України заблокували масштабне незаконне виготовлення і реалізацію неякісних контрафактних дезінфікуючих засобів у Житомирській ти Київській областях.

Як повідомили у пресслужбі СБУ, підпільний цех зловмисники влаштували в орендованих приміщеннях у промисловій зоні Житомира, а також на околиці столиці і в Київській області.

Водночас дані про поставки фальсифікату до лікарень, зокрема й до обласної дитячої, оперативники СБУ в Житомирській області отримали на початку березня.

“Співробітники СБУ задокументували, що виробництво контрафактних дезінфікуючих засобів відбувалося кустарним способом із використанням неякісної сировини. Звісно, у виробників не було жодних дозвільних документів та контролю якості”,

– йдеться в повідомленні.

Також додається, шо ще одне виробництво контрафактного антисептику здійснювалося на околиці столиці та у Київській області. «Бізнес-партнери» житомирян виготовляли не лише «вітчизняні» дезінфікуючі засоби відомих брендів, але й антисептик за «стандартами ЄС».

Під час обшуків за місцями виробництва контрафакту правоохоронці вилучили 70 тисяч літрів етанолу та приблизно 10,5 тисячі літрів готової фальсифікованої продукції, а також хімічні сполуки, порожню тару, наклейки торгових марок виробників і виробниче обладнання.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах