НС/кримінал  |  19.10.19  |  субота
 

Російські окупанти знищують цивільну інфраструктуру Приазов’я: опубліковано фотодокази

Російські окупанти продовжують руйнувати цивільну інфраструктуру на Донеччині. Як повідомляє прес-центр штабу ООС, на цьому тижні вони значно збільшили кількість та інтенсивність обстрілів наших позицій на Приазов’ї.

При цьому противник застосовує не лише стрілецьке озброєння, а й заборонені Мінськими угодами міномети калібру 82 та 120 мм і ствольну артилерію.

Як розповідають військовослужбовці, котрі тримають оборону в районі Водяного неподалік Маріуполя, важке озброєння ворог застосовує переважно вночі, коли не працюють патрулі СММ ОБСЄ. У світлу пору доби противник здійснює турбуючі обстріли, намагаючись викликати вогонь у відповідь, щоб звинуватити українських військових у порушенні режиму тиші.

При цьому, окупанти не надто й переймаються точністю своїх артилеристів. Міни та снаряди часто прилітають й на територію цивільних об’єктів, значно віддалених від позицій наших військ.

«У Водяному не залишилося жодного непошкодженого будинку. Все зруйновано і понівечено. Окрім матеріальної шкоди, ворожі обстріли несуть пряму загрозу життю та здоров’ю місцевим мешканцям»,

— розповів морський піхотинець Юрій.

Наші воїни, окрім оборони займаних позицій, завжди готові прийти на допомогу цивільному населенню. Днями у жителя Водяного, якого тут усі називають за позивним – «Дід Василь», внаслідок обстрілу було пошкоджено дах будинку. Українські морпіхи, вільні від несення служби на позиціях, допомогли сім’ї перекрити та відремонтувати стріху будівлі.

«Я ніколи не повірю, що сепаратисти з тої сторони так допомагають своїм окупованим цивільним, як наші солдати турбуються про нас»,

— витираючи сльози, розповів Василь Федорович.

Про це повідомляє sprotyv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах