НС/кримінал  |  28.02.19  |  четвер
 

Племінника Кисельова ув'язнили за підготовку боїв на Донбасі

Справу проти родича головного російського пропагандиста відкрили після того, як Дмитро Кисельов заявив в інтерв'ю, що його племінник воював на сході України.

Мюнхенський суд (Німеччина) визнав винним Сергія Кисельова у підготовці до участі в бойових діях на Донбасі та засудив його до двох років і трьох місяців тюрми, повідомляє ВВС.

Прокуратура вважає, що у 2014 році Кисельов планував взяти участь у війні окупованій території сходу Україні на боці так званих "ЛНР" і "ДНР". Саме й тому він пройшов бойову підготовку в тренувальному таборі Санкт-Петербурга.

Зазначається, що на судовому засіданні 48-річний Сергій Кисельов визнав, що відвідував окуповані території, але з метою "покращити життя місцевого російськомовного населення". Також він заперечив той факт, що проходив бойову підготовку у спеціальному таборі.

Як пише видання, Кисельова судили виключно за підготовку до участі в бойових діях, адже у прокуратурі не знайшли доказів, що він особисто стріляв в українських військових чи мав при собі бойову зброю.

Крім того, на засіданні стало відомо, що справу проти Сергія Кисельова відкрили після інтерв'ю його дядька на телебаченні у 2016-му. Тоді пропагандист сказав, що його племінник їздив на Донбас як доброволець, брав участь в боях "у Горлівці й десь" і "навіть був заступником командира взводу".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e