НС/кримінал  |  12.04.22  |  вівторок
 

Особу окупанта РФ, що зґвалтував немовля, встановили — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вже встановлено особу російського окупанта, який зґвалтував немовля. Про це Зеленський сказав у зверненні до парламенту Литви 12 квітня.

За його словами, у звільнених від окупантів районах України продовжується робота по фіксації і розслідуванню воєнних злочинів, скоєних РФ. Майже щоденно знаходять нові масові поховання убитих. Збираються свідчення.

"Зафіксовані сотні випадків зґвалтувань, в тому числі неповнолітніх дівчат, зовсім маленьких дітей... І навіть немовля! Про це просто страшно зараз говорити. Але це правда. Встановлена навіть ця особа, цей російський вояка Бичков зі Пскова. Десантник чи спецпризначенець, який відправляв товаришам це відео. Відео того, що він робить з немовлям. Як він знущається з немовляти! Ось такий російський військовий. "Захисник" дітей. Ось така "спецоперація", яку спланували в Москві. Ось така історія боротьби за "русский мир". Ось з таким тепер буде асоціюватись російська армія, російські десантники. З Пскова. Зґвалтування немовляти... Російські пропагандисти, мабуть, вже почали це виправдовувати",

— розповів президент.

Зеленський додав, що повсюди в Україні, де побували окупанти, тепер вздовж доріг, у дворах, у скверах, на городах – всюди поховання людей, чиї тіла не змогли відвезти на кладовища:

"І це все – за період у кілька тижнів російської окупації".

Зеленський зазначив, що у Маріуполі росіяни не залишають трупи на вулицях. Там вивозять їх і, ймовірно, спалюють:

"Там проводять масові депортації людей із захоплених районів. Вивезли вже сотні тисяч людей. Їх поміщають у спеціальні фільтраційні табори. У них забирають документи. Їх допитують, принижують. Скільки вбивають – невідомо. Багатьох депортованих розподіляють по регіонах Росії і забороняють виїжджати звідти",

– розповів президент.

Зеленський пояснив, що такі "звірства росіян можливі лише тоді, коли у Кремлі переконані, що їх газ та нафту куплятимуть, їх ринком та транзитними дорогами користуватимуться".

Про це повідомляє suspilne

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e