НС/кримінал  |  12.04.22  |  вівторок
 

Окупанти з БМП розстріляли родину з дітьми під час евакуації з Київщини

Агресор відкрив вогонь по цивільній автівці з білими прапорами й написом «діти».

На Київщині російські окупанти розстріляли з БМП родину, яка намагалася евакуюватися. Вбиті 2-річна дитина, підліток і троє жінок.

Про це 12 квітня повідомив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

«Це чергове масове вбивство російськими військовими мирних жителів зафіксували на Гавронщині поблизу Макарова. Родина намагалася евакуюватися із захопленого села, коли агресор відкрив вогонь по цивільній автівці з білими прапорами й написом «діти». Трагедія сталася в середині березня»,

– написав він у фейсбуці.

Під час зачистки території поліція Київщини виявила днями розстріляне авто та тіла загиблих. Серед вбитих – 2-річний хлопчик, двоє жінок, 14-річний підліток і його бабуся.

Водія з тяжкими пораненнями доставили до лікарні.

Нагадаємо, що у Ворзелі на Київщині окупанти з танкових кулеметів розстріляли машину із цивільними: 2 людей загинуло, у тому числі 1 дитина та 4 поранено. Розпочато розслідування.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e