НС/кримінал  |  18.08.19  |  неділя
 

Росія і Асад бомблять райони у Сирії, де немає військових цілей, убивають дітей

За останні два дні повітряних авіа ударів у провінції Ідліб загинуло 27 людей, з них 11 дітей.

Про це повідомила Сирійська обсерваторія з прав людини.

Авіаудари російської та сирійської авіації, що ведуться в рамках наступу сирійської армії в провінції Ідліб, стають все більш запеклими, а з ними посилюються і російські атаки з повітря – пише Reuters.

"Вони бомбардують міста та передмістя, змушуючи людей тікати. Більшість жителів обстрілюваних районів прямують на північ", – сказав Рахман, посилаючись на відомості про співпрацівників Сирійської обсерваторії з прав людини", – сказав Рамі Абдель Рахман, директор обсерваторії.

Ахмада аль-Дбіса, відповідальний за питання безпеки в управлінні американської філії UOSSM – неурядової французької організації медичної допомоги, яка займається медичною інфраструктурою в зоні конфлікту, сказав, що вибухи Росії та Сирії "спрямовані на райони, де немає військових цілей".

Аль-Дбіс переконаний, що йдеться про те, щоб "примусити людей покидати свої домівки" та втікати до турецького кордону. Він нагадав, що з квітня, коли розпочався наступ, сирійські та російські війська спричинили загибель 730 людей.

16 та 17 серпня російські літаки здійснили кілька атак. У п’ятницю, 16 серпня, під час атаки постраждали жителі Аль-Хааса, було вбито 13 людей, серед яких вагітна жінка.

Сирійське інформаційне агентство SANA оголосило в суботу,17 серпня, що урядова армія продовжує операцію щодо терористів, які діють у сільськогосподарському мухафазі Ідліб.

У результаті авіаударів ВКС Росії по одному з сіл в ідлібській зоні деескалації загинули 13 мирних осіб, ще 20 отримали поранення. 

Про це повідомляє ZIK

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах