НС/кримінал  |  13.09.19  |  п'ятниця
 

Радикали облили зеленкою голову "Останньої барикади" через лекцію

Керівника Центру досліджень політичних цінностей, голову Мистецького об'єднання "Остання барикада" Олександра Донія в Харкові облили зеленкою представники "правих" організацій.

Поліція повідомила, що інцидент стався біля Харківського літературного музею близько 18:25 у четвер, 12 вересня.

"Група осіб зібралася біля Харківського літературного музею для обговорення маршу "KharkivPride". В цей час на них напали невідомі. Вони почали перешкоджати проведенню зборів, а потім облили зеленкою двох чоловіків",

– встановили поліцейські.

Олександр Доній: "Вперше мене в житті облили зеленкою. Пошкодили око.Люди, які думають, що вони борються за Україну. А насправді вони нищать Україну зсередини. Не сподобалося слово "толерантність" в українській національній ідеї. Це те, про що я пишу і кажу. Внутрішня агресія допомагає Путіну колоти і колошматити Україну. Хотілося б, щоб око одужало".

"Правий сектор/Харківщина": "Представники правих організацій: "Правий Сектор Харківщина", "Фрайкор", "Традиція і Порядок" хотіли відвідати "лекцію" представників ЛГБ "Толерантність як національна ідея", яке заанонсовано в Літературному музеї Харкова, але їх не пустили організатори, а Ганна Шаригіна почала кричати: "Фашисти, фашисти!", демонструючи неповагу до тих, хто не підтримує їхню точку зору.

Після того на скандальновідомого Олеся Донія, який визвався бути лектором на ЛГБТ- тусовці, вилився флакон зеленки. Мабуть, він хотів тим показати, що він теж легко змінює кольори за гроші грантодавців".

Від написання заяви постраждалі відмовились та повідомили, що претензій ні до кого не мають. Дані про подію зареєстровані в Журналі єдиного обліку Київського відділу поліції.

Про це повідомляє pravda.com

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах