НС/кримінал  |  15.10.19  |  вівторок
 

Стало відомо, скільки на Львівщині водіїв їздить "під мухою"

За ті кошти, що стягують з нетверезих водії, можна забезпечити лікарні відповідними експрес-тестами та реагентами

Понад 1600 протоколів складено співробітниками патрульної поліції у Львівській області за водіння транспортних засобів в нетверезому стані чи під дією лікарських препаратів. Більше половини справ – у суді, а з порушників стягнули майже 8 млн грн штрафних санкцій. Про це сьогодні під час апаратної наради розповів начальник Управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко.

"Серед цих протоколів дуже низький відсоток тих, у яких виявлено наркотичні речовини, адже медичні огляди для виявлення таких водії проводять лише в одній установі – Пустомитівській лікарні. Однак везти з іншого кінця області водія в Пустимити недоцільно",

- наголосив керівник патрульної поліції.

На думку Романа Пилипенка за ті кошти, що стягують з нетверезих водії, можна забезпечити лікарні відповідними експрес-тестами та реагентами.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак перелік закладів, де проводять обстеження, можна розширити.

"Якщо є потреба збільшити кількість точок, де можна провести обстеження, треба сформувати перелік таких кабінетів і вони запрацюють. Однак утримання таких кабінетів ляже на місцеві бюджети, адже обласний бюджет такі витрати на себе брати не може",

- зазначила Ірина Микичак.

Про це повідомляє lviv.depo.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах