"23-го березня в Донецьку проходив несанкціонований мітинг біля будівлі Донецької міськради. Під час акції протесту, житель міста, 1995-го року народження, зірвав державний прапор з флагштока і пошкодив його"
- зазначає прокуратура.
Відтак зловмисник помістив на його місце триколор РФ. Органи міліції встановили і затримали цього порушника, додали в прокуратурі.
Цим зловмисником виявився студент 3-го курсу училища на Донеччині. Наразі мешканцеві міста розповіли про підозру у скоєнні кримінального злочину, передбаченого частиною 2 статті 296-ої КК України (хуліганство). Санкція відповідної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на термін до 5-и років або позбавлення волі на термін до 4-ох років.
Розслідування цього кримінального правопорушення вже закінчено. До Ворошиловського районного суду спрямували обвинувальний висновок з договором про визнання винуватості у вчиненні кримінального злочину, наголосили у прoкуратурі.