НС/кримінал  |  21.02.18  |  середа
 

Порошенка допитають по відеозв'язку у справі держзради Януковича

Спочатку планувався приїзд Президента України до суду, однак потім організатори допиту передумали і обмежилися відеоконференцією.

Перед засіданням у Оболонському райсуді Києва були посилені заходи безпеки.  Більшість жінок просили розстебнути верхній одяг перед тим, як допустити на засідання. Шукали активісток Femen. Пізніше таким чином одну з них виявили і забрали в райвідділ поліції.

До суду вже з'явилися боку засідання - адвокати Януковича з охоронцями, а також прокурори. Крім того, присутній ще один свідок, який також буде допитаний в рамках справи - постійний представник України при ООН Володимир Єльченко. На період захоплення Криму російськими військовими він був послом України в Росії.

Відзначимо, що Порошенко будуть допитувати в режимі онлайн-конференції.

Серед тих кого збирався допитувати суд, - прем'єр-міністр Микола Азаров, екс-секретар РНБО Андрій Клюєв, екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, екс-глава СБУ Олександр Якименко, екс-міністр оборони Павло Лебедєв, колишній командувач Внутрішніх військ МВС Станіслав Шуляк та низка інших осіб. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...