НС/кримінал  |  13.05.20  |  середа
 

Породілля померла, а тіло дитини зникло: скандал у пологовому будинку на Запоріжжі

Наразі правоохоронці розпочали розслідування щодо медичної недбалості та наруги над тілом.

В Енергодарі Запорізької області під час пологів медики не змогли врятувати немовля, а його матір із тяжкими травмами та сепсисом потрапила до реанімації. За півтора місяця вона померла і тоді з'ясувалося, що тіло новонародженої дитини зникло. Про це йдеться у сюжеті ТСН. Після пологів, кажуть рідні покійної, просили медиків доправити жінку до обласної лікарні в Запоріжжя, але ті відмовили. Чоловік покійної каже, що після пологів у дружини виявили чимало серйозних проблем зі здоров'ям і її під'єднали до апарату ШВЛ. Зрештою жінку перевезли до обласної лікарні. Проте після кількох надважких операцій, уже осліплою та фактично без нирок, на 43-й день жінка померла. Після цього і виявилося, що тіла немовляти, яке мало би зберігатися в морзі, немає.

Керівництво лікарні спілкуватися з журналістами відмовилося. Про те, що в пологовому відділенні Енергодарської лікарні є величезні проблеми, журналістам розповів лікар, який там працював. Медик каже, що вже кілька років намагається звернути увагу на катастрофічну ситуацію в пологовому.

"У пологовому будинку два лікарі. Вони не здатні надати потрібну невідкладну акушерську допомогу. У закладі немає операційної сестри... Надходить хтось з кровотечею, треба швидко прооперувати, але це неможливо",

- розповідає акушер-гінеколог Енергодарської МСЧ.

Наразі правоохоронці розпочали розслідування щодо медичної недбалості та наруги над тілом. Але повноцінно працювати слідчі поки не можуть, бо спочатку свої висновки має зробити спеціальна комісія обласного департаменту охорони здоров'я, яка через карантин ще не починала роботу. Як повідомляв УНІАН, у Києві в пологовому будинку № 5 підготували відділення, куди направлятимуть вагітних жінок, які хворі або мають підозру на COVID-19.

 

 

Про це повідомляє .unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах