НС/кримінал  |  14.11.18  |  середа
 

Кушинську помилували незаконно, - журналіст

Спільник довічно засудженої львів'янки, яку помилував президент, знову підтвердив її вину.

Журналіст, головний редактор газети "Ратуша" Микола Савельєв вважає, що звільнення Любові Кушинської є незаконним. Про це він заявив сьогодні, 14 листопада на прес-конференції.

З його слів, довічно засуджена особа не може бути помилувана, коли вона не визнала свою провину, не відсиділа в ув’язненні 25 років та не написала власноруч прохання про помилування. Ці всі умови не були виконані.

Крім того, на думку Савельєва, звільнення львів'янки створює прецендент, який може призвести до виходу на волю небезпечних довічників.

"Якщо підемо таким шляхом, завтра почнемо випускати маніяків, тих, хто організовує масові вбивства",

– сказав він.

На брифінгу також був присутнім спільник Кушинської Андрій Манько. Чоловік заявив, що за вбивства відсидів за гратами 15 років, а жінку помилували й тепер намагаються реабілітувати як невинувату.

"Так, я дійсно вважаю себе винним. Вважаю її винною. Я був молодий. У неї був корисливий мотив – квартира. Я вже потім про це дізнався. Ми жили з нею як чоловік з жінкою. Вона плакала, казала, що її вб’ють. У мене заграли емоції. Я вважав, що це моя жінка, і пішов за нею»,

– розповів Манько.

Раніше у ЗМІ з' явилась неправдива інформація, що Андрій Манько у тюрмі захворів туберкульозом і помер. Натомість чоловік у 2013 році вийшов на волю, змінив прізвище та місце проживання, зараз має сім’ю, дітей.

Нагадаємо, у березні 2018 року Президент України Петро Порошенко помилував на довічно засуджену колишню львівську бізнесменку Любов Кушинську. У 1997 році її звинуватили у замовному вбивстві двох чоловіків з мотивом заволодіти квартирою одного з убитих. У 2005 році жінку засудили до довічного ув'язнення.

Кушинська вийшла на волю у квітні. У тюрмі вона відсиділа понад 20 років.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e