НС/кримінал  |  27.07.20  |  понеділок
 

Полтавського терориста поліція досі не затримала

Розшук зловмисника триває четверту добу.

Станом на 11:30 ранку 27 липня поліція ще не затримала полтавчанина Романа Скрипника, який 23 липня захопив заручника, а згодом відпустив його і зник у лісопосадці. 

"Наразі ще не затримали. Пошуки тривають. Активно долучилися всі працівники поліції Полтавської області, використовується і допомога Нацгвардії, спецпризначенці, кінологи з собаками і спеціальна техніка. Максимально весь людський і технічний ресурс залучені. Розшук триває і вдень, і вночі",

- повідомила головна спеціалістка відділу комунікації поліції Полтавської області Поліна Ларіна у коментарі "Українській правді".

За словами Ларіної, зоною пошуків визначений Миргородський район.

Його розбили на квадрати, опрацьовують населені пункти, ліси і поля, перевірять будівлі і природні схованки – як то поля кукурудзи чи злакових.

Складність розшуку пов’язана з тим, що важко спрогнозувати дії втікача, а також з великою територією пошуку і природним ландшафтом – правоохоронці змушені повертатися до деяких ділянок, щоб перевірити їх, по кілька разів.

23 липня у Полтаві підозрюваний у викраденні авто, якого намагалися затримати правоохоронці, взяв у заручники поліцейського.

Про це повідомляє stopcor

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах