НС/кримінал  |  21.03.18  |  середа
 

Поліція знайшла купу грошей в офісі львівської "Укртрансбезпеки"

Різні суми були загорнуті в окремі пакунки і мали підписи: "для Пані" - 5,7 тисяч доларів, "СБУ" - 11 тисяч гривень, а також інші.

Про це повідомляє Наші гроші. Львів.

Згідно з інформацією, в адміністративній будівлі "Державної служби України з безпеки на транспорті" ("Укратрансбезпеки") у Львівській області правоохоронці виявили коробку з грошима. 

Обшук проводився в зв'язку зі справою про викриття злочинної схеми, яку організувала начальник відділу надання адміністративних послуг цього управління Мирослава Коваль, вимагаючи хабарі за видачу дозволів на міжнародні перевезення вантажів. Перед цим вона створювала штучний дефіцит бланків-дозволів на цей вид діяльності.

У цій схемі брав участь її чоловік - Сергій Коваль, який виступав в ролі посередника. Раніше він працював головним спеціалістом відділу водних ресурсів і атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Під час обшуку правоохоронці також виявили в службовому кабінеті начальниці 2,6 тисячі доларів, 15 тисяч євро, і 6 тисяч гривень, які вона назвала своїм "особистим майном".
Нагадаємо, що раніше учасників цієї злочинної схеми затримали при отриманні хабара розміром 1 тис. доларів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах