НС/кримінал  |  13.03.18  |  вівторок
 

Під час пожежі на полігоні під Миколаєвом загинув військовий

На скандально відомому військовому полігоні "Широкий Лан", розташованому на Миколаївщині, загорівся житловий військовий намет.

Про це йдеться у Facebook-повідомленні волонтера Юрія Місягіна.

"Сьогодні о 4 ранку на багатостраждальному військовому полігоні Широкий Лан сталася пожежа. Загорівся один з житлових військових наметів. В результаті пожежі один військовослужбовець загинув і ще 7 осіб отримали опіки різного ступеня тяжкості",

- зазначив він.

Як уточнила прес-офіцер 92-ої окремої механізованої бригади ЗСУ Христина Вдовиченко, пожежа на 235-му загальновійськовому полігоні виникла через порушення правил безпеки при використанні печі в нічний час.

За словами Вдовиченко, через замикання чи з інших технічних причин займання статися не могло, бо напередодні було проведено перевірку пожежної безпеки наметового містечка, в результаті якої порушень не виявили.

ДОПОВНЕНО:

Радник Президента України і міністра оборони Юрій Бірюков розповів, що солдат хлюпнув запальною рідиною з пляшки на, як йому здалося, згаслу буржуйку. Однак у глибині печі щось жевріло. У певний момент відбувся спалах, від якого на бійцеві загорівся одяг. Солдат почав бігати наметом, перекинувши при цьому пляшку та пічку. Після цього стався вибух.

"Попередньо, за даними ВСП: тверезі. Ніч, спали, блискавичний розвиток подій, паніка, нерозуміння, все горить ... Перший випадок? Та ні",

- написав Бірюков.

Як зазначив прес-секретар Генеральної прокуратури Андрій Лисенко, За фактом пожежі на полігоні розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 412 КК України (необережне знищення або пошкодження чужого майна, яке не є військовим, що спричинило загибель людей або заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України.

Крім того, призначено службове розслідування загибелі військового.

Життю військовослужбовців, які постраждали внаслідок пожежі, загрози немає.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...