НС/кримінал  |  21.11.17  |  вівторок
 

Переворот в "ЛНР": На вулицях Луганська "зелені чоловічки"

Між головою самопроголошеної "республіки" Ігорем Плотницьким і "міністром МВС" Ігорем Корнетом розвернувся масштабний конфлікт, який може закінчиться зміною влади.

Відзначимо, що цьому протистоянню передували взаємні звинувачення. Плотницький відсторонив Корнета від посади, а "міністр МВС ЛНР" звинуватив керівництво "республіки" в зв'язках з Києвом.

"Я, як представник правопорядку, звик говорити відкрито, тому не збираюся нікого вигороджувати. В результаті реалізованих МВС і МДБ республіки оперативно-розшукових і слідчих заходів отримані докази причетності директора ДТРК ЛНР Анастасії Шуркавой до діяльності українських спецслужб. Встановлено причетність керівника Адміністрації глави ЛНР Ірини Тейцман, а також начальника Служби урядової безпеки МВС ЛНР Євгена Селіверстова до інсценування в вересні 2016 року державного перевороту в ЛНР. В результаті був убитий колишній прем'єр-міністр і мій бойовий товариш Ципкалов Геннадій Миколайович і засуджений до тривалого тюремного ув'язнення заступник командувача управління Народної міліції ЛНР Віталій Кисельов",

- заявив Ігор Корнет.

Після цього глава "ЛНР" Ігор Плотницкий опублікував заяву про те, що всі накази "міністра МВС" Ігоря Корнета незаконні.

"Сьогодні в центрі Луганська жителі міста могли бачити велику кількість людей у військовій формі, які заявляють, що беруть участь в навчаннях за наказом керівництва Міністерства внутрішніх справ ЛНР. Дана ситуація є продовженням вчорашніх кадрових змін по законному відстороненню від займаної посади Міністра внутрішніх справ. Події сьогоднішнього дня в черговий раз довели, що рішення було прийнято вірне. З учорашнього дня Корнет законно відсторонений від займаної посади",

- заявив Плотницкий.

Зараз на вулицях Луганська багато озброєних чоловіків без розпізнавальних знаків.

ДОПОВНЕНО

Телеканал "ДТРК ЛНР", підконтрольний Плотницькому, припинив роботу. Зараз трансляції не ведуться, глядачі бачать повідомлення про відсутність сигналу.

За попередньою інформацією, директор "ДТРК ЛНР" Анастасія Шуркаева і керівник адміністрації глави "ЛНР" Ірина Тейцман, яку називають "правою рукою" Плотницького, вже заарештовані людьми Корнета.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...