НС/кримінал  |  17.01.18  |  середа
 

Пенсіонери ЗСУ та МВС розблокували рух на львівських дорогах

Вони вимагали перерахунку своїх пенсій і припинили свою акцію протесту після того, як їм пообіцяли влаштувати зустріч з міністром оборони України.

Нагадаємо, що сьогодні, 17 січня, близько 300 пенсіонерів Збройних сил та Міністерства внутрішніх справ перекрили рух на вулиці Винниченка в центрі Львова з вимогою підвищення пенсій.

Пенсіонери вимагали провести перерахунок пенсій, тому що після проведення реформи пенсії військових пенсіонерів не виросли.

Поліція вела переговори про розблокування проїзду.

Крім того, 70 людей 17 січня близько 11:00 перекрили трасу "Львів - Рава-Руська" у Львівській області з тією ж вимогою.

Акція проходила в селі Воля-Висоцька, протестуючі заблокували роботу пункту пропуску "Рава-Руська" на українсько-польському кордоні (Львівська область).

Станом на 15:00, розблокували рух транспорту в центрі Львова і на трасі "Львів - Рава-Руська" у Львівській області.

Домовленість про розблокування була досягнута після зустрічі з керівництвом Львівської обласної державної адміністрації.

Зокрема, голова Львівської обладміністрації Олег Синютка пообіцяв посприяти зустрічі представників протестуючих з міністром оборони Степаном Полторак 18 січня.

Також акція протесту військових пенсіонерів з вимогою підвищення пенсій проходила біля пункту пропуску "Шегині" на україно-польському кордоні, однак там рух транспорту не перекривався.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах