НС/кримінал  |  19.07.18  |  четвер
 

Стан Сенцова значно погіршився

За словами адвоката українського політв'язня Кремля, він практично не орієнтується в датах і перепитує, який сьогодні день.

Як повідомила у Facebook Людмила Денісова, вона говорила із адвокатом Олега Сенцова Дмитром Дінзе, який розповів, що стан здоров’я Олега значно погіршився, й нього послабшав серцевий м’яз.

"У нього вже була друга криза, але Олег не може назвати точну її дату або ж на який день після зустрічі зі сестрою вона сталася",

- написала Денісова.

Зі слів адвоката, Сенцова вивозили з колонії у лікарню Лабитнангі, де лікарі збиралися годувати його примусово, тобто заливати ентерально великі стакани поживної суміші. Олег відмовився, але пішов з ними на компроміс і тепер вживає 3-4 ложки поживної суміші вдень.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини звернулася до Верховного комісара ООН з прав людини Зейд Раада аль Хуссейна, Генерального секретаря Ради Європи Турбьорна Янгланда, Комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович щодо організації візита їх представників до колонії, де тримається Олег Сенцов, для перевірки даної інформації.

Нагадаємо, 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування, яке він готовий припинити лише після звільнення всіх українських політв'язнів, що перебувають на території Росії.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах