НС/кримінал  |  10.06.19  |  понеділок
 

Один рік умовно дали організатору незаконної гуральні у Львові

Поліція вилучила 400 літрів спирту, понад 500 підроблених марок акцизного збору та більш як 300 пляшок з фальсифікованим алкоголем.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, завершився суд у справі чоловіка, який організував у Львові нелегальний міні-цех з виробництва горілчаної продукції сумнівної якості. Його засудили до 3-х років позбавлення волі з іспитовим терміном 1 рік.

Впіймали порушника ще у жовтні минулого року. Тоді під час проведення санкціонованого обшуку у зловмисника вилучили майже 400 літрів спирту та спиртовмісної суміші, більше як 500 підроблених марок акцизного збору, понад 300 пляшок з готовим фальсифікатом та обладнання, яке використовувалося для його виготовлення. Крім того, правоохоронці знайшли й 8,94 грама канабісу.

У поліції кажуть, що припинивши цю незаконну діяльність з виготовлення фальсифікованого алкоголю, вони запобігли надходженню на ринок області горілки сумнівної якості на понад 200 тисяч гривень.

Проти львів'янина відкрили кримінальну справу та судили за ч.1 ст.199 (виготовлення, зберігання або збут підроблених марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), ч.1 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), ч.1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах