НС/кримінал  |  22.07.13  |  понеділок
 

Одного з арештованих у Британії українців звинуватили у вбивстві

Одного з затриманих британською поліцією за підозрою в організації вибуху, що прогримів в одній із мечетей неподалік від Бірмінгема, також можуть звинуватити у вбивстві пенсіонера.

Представники правоохоронних органів Вест-Мідленду заявили, що підозрюють програміста з України у вбивстві Мохаммеда Салема. За даними місцевої поліції, чоловіка вбили, коли він повертався додому після вечірньої молитви в мечеті. При цьому вбивця завдав мусульманину чотири ножові поранення. Чоловік помер, не дійшовши лише кілька метрів до власного будинку.

У поліції підтвердили цю інформацію і звернули уваги на те, що тепер вбивство пенсіонера стало невід'ємною частиною Вест-Мідлендскої справи, в рамках якої правоохоронці проводять контр-терористичне розслідування.

Нагадаємо, нещодавно поліція Вест-Мідленда повідомила, що двоє українців у віці 25 і 22 років були заарештовані у зв'язку з підозрою в організації вибуху в бірмінгемській мечеті. Після встановлення осіб підозрюваних у поліції дізналися, що обидва українці проходили стажування в ІТ-компанії Delcam. Один їх них перебував у Великобританії вже понад чотири місяці, а інший – тільки два.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах