НС/кримінал  |  18.10.19  |  п'ятниця
 

Нардепу Дубневичу готують дві кримінальні справи - ГПУ

ГПУ оголосить Ярославу Дубневичу підозру в двох епізодах. Один з епізодів - неправдиве декларування відомостей, повідомив генпрокурор.

Генеральна прокуратура України готує народному депутату Ярославу Дубневичу повідомлення про підозру в двох епізодах. Про це розповів генпрокурор Руслан Рябошапка в ефірі 1+1, передає РБК-Україна.

Рябошапка зазначив, що повідомлення про підозри вже майже готові. Один з епізодів - неправдиве декларування відомостей.

"Проект повідомлення про підозру зараз лежить у мене на столі і робота над ним вже на етапі завершення і аналізу. Говориться про два епізоди. Перший - навмисно неправдиве декларування відомостей. Тобто порушення антикорупційного законодавства", - сказав Рябошапка.

Генпрокурор зазначив, що другий епізод стосується корупційних схем в рамках закупівель для підприємства "Укрзалізниці". Тут йдеться про використання службового становища, в результаті чого через підставні фірми було отримано понад 90 мільйонів гривень.

"Саме тому матеріали, які підготувало НАБУ разом з САП, були подані мені. Я хотів би сказати, що вони тричі подавалися на розгляд Генеральної прокуратури до цього. Але вони не проходили в парламенті", - зазначив генпрокурор.

Напередодні повідомлялося, що ГПУ просить зняти недоторканність з Дубневича. Відповідне подання він направив до Верховної Ради. Дубневича підозрюють в розкраданні коштів Укрзалізниці.

Як повідомлялося, НАБУ і Служба безпеки України розслідує кілька кримінальних проваджень, в яких фігурують посадовці Укрзалізниці та компанії братів Дубневичів. Зокрема, про розкрадання газу на суму понад 1,4 млрд гривень.

Раніше Дубневич вніс недостовірні дані до декларації.

Про це повідомляє ua.korrespondent.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах