НС/кримінал  |  23.03.18  |  п'ятниця
 

Савченко взяли під варту

Підозрювана наголосила, що зброя, яку було виявлено у військовій частині у Хмельницькій області, призначалася для ЗСУ.

Шевченківський районний суд Києва у п'ятницю, 23 березня, ухвалив рішення взяти народного депутата Надію Савченко під варту строком на 59 діб без права внесення застави. 

Відповідне рішення зачитав суддя Євгеній Сидоров, передає "УНІАН".

Зазначається, що на засіданні суду адвокати заявили, що не можна інкримінувати Савченко підготовку теракту, оскільки так звані "ДНР" і "ЛНР" не визнані офіційно терористичними організаціями. Крім того, за словами адвокатів, у прокурорів немає доказів, що Савченко планувала повалення влади, вбивство керівництва держави та скоєння терористичних актів. 

Сама підозрювана наголосила, що зброя, яку було виявлено у військовій частині у Хмельницькій області, не призначалася для терактів, а для Збройних сил України. Також вона відкидає звинувачення в незаконному перетині лінії розмежування та стверджує, що жителі Донбасу пересуваються там безперешкодно поза КПВВ, і що окуповані території та вільна частина України - це все територія України, тому інкримінувати незаконний перетин лінії розмежування немає підстав.

Савченко запевнила суд, що не збирається залишати Україну, уникати співпраці зі слідством, адже могла виїхати за межі України ще до затримання, однак не зробила цього. 

Нардепа взяли під варту у залі суду. Вона оголосила голодування.

Нагадаємо, Надію Савченко звинувачують в підготовці збройного державного перевороту і плануванні терористичних актів в Києві.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах