НС/кримінал  |  23.03.19  |  субота
 

НАБУ веде справу проти Генпрокуратури

Національне антикорупційне бюро початоло розслідування у справі зловживання чиновників Генпрокуратури у справі спецконфіскаціі 1.5 мільярда Януковича.

Про це сказано в матеріалах суду. 

Повідомляється, що мова йде про справу, яка розслідується з вересня 2018 го року за частиною 2 статті 364 - зловживання владою або службовим становищем.

У рамках цієї справи слідчі відмовилися визнавати кіпрську компанію-резидента OPALCORE LTD постраждалою, оскільки відсутній причинно-наслідковий зв'язок між фактом засекречування суду про спецконфіскацію і списанням коштів з рахунку компанії в Ощадбанку.

Детективи вважають, що у справі ГПУ немає фактів і доказів про те, що кіпрській компанії було завдано шкоди саме фактом засекречування окремої частини зазначеного судового рішення.

22-го лютого Солом'янський райсуд все ж задовольнив скаргу юриста компанії і скасував постанову НАБУ, згідно з якою її відмовилися вважати потерпілою стороною.

Нагадаємо, що на Луценка відкрили справу у ДБР. Держбюро розслідувань звинувачує Генпрокурора у розголошенні інформації у справі Гандзюк.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах