НС/кримінал  |  24.09.18  |  понеділок
 

На Закарпатті затримано наркозлочинців

Поліція Закарпаття викрила нарколабораторію, у якій був задіяний лікар-анастезіолог.

На території Перечинського району Закарпатської області в селі Дубриничі представники управління протидії наркозлочинності виявили лабораторію з виготовлення наркотичних речовин.

Під час оперативно-розшукових заходів у цій лабораторії (приміщення на території недіючого фермерського господарства) правоохоронні органи знайшли спеціальне лабораторне обладнання для виготовлення наркотиків.

Поліція розшукала двох осіб (39-річного ужгородця, який раніше мав судимість за наркозлочини, та 33-річного місцевого мешканця, який працює лікарем-анестезіологом на території, що є у власності 67-річного місцянина), які виготовляли психотропну речовину - метамфетамін. Вони застосовували спеціальне лабораторне обладнання - конденсаційні трубки та зворотній холодильник.

У нарколабораторії правоохоронці виявили та вилучили спортивний рюкзак, у якому знайшли 200 таблеток невідомого походження (вагою 150 грамів), шприци зі залишками невідомої речовини, шприц із рідиною прозорого кольору, пляшки з рідиною жовтого кольору, дві металеві тарілки з порошком, конденсаційну трубку, колбу з рідиною бурого кольору, гумовий шланг і систему для медичних крапельниць.

Під час огляду лабораторії у приміщенні були присутні 39-річний ужгородець і 33-річний лікар-анестезіолог. Останній з них добровільно видав поліції ампулу з рецептурним препаратом, два аркуші формату А4 із написаними формулами, спеціальні рецептурні бланки для виписування наркотичних і психотропних препаратів.

Також у помешканні лікаря-анастезіолога було проведено обшук, за його особитою згодою. Поліція знайшла на горищі, де проживав затриманий, спеціальне лабораторне обладнання та зворотній холодильник. У кімнаті наркозлочинця правоохоронці виявили та вилучили ампули підрецептурних препаратів, 2-літрову банку та 1-літрову пляшку з прозорою речовиною, півторалітрову пляшку та літрову колбу-випаровувача з рідиною бурого кольору.

Усі речові докази поліція конфіскувала та розпочала слідство за частиною 2 статті 313 Кримінального кодексу України, тобто заволодіння обладнанням, що призначене для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, способом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

За інформацією у Нацполіції Закарпаття, у цій справі триває досудове слідство. 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах