НС/кримінал  |  14.11.17  |  вівторок
 

На Закарпатті лісники вбили рись з Червоної книги

Працівник Рахівського лісгоспу Закарпаття та його син похвалилися в інтернеті фотографіями убитої рисі, яку внесено до Червоної книги.

Про це у соцмережі повідомила журналістка Галина Плачинда.

"Син лісничого Державного підприємства "Рахівське лісове державне господарство" на прізвище Кабаль почав полювання на червонокнижну рись",

- зазначено в публікації.

Як свідчать дані Червоної книги, в українських Карпатах залишилося лише 350 особин цього виду.

Згідно з повідомленням місцевого жителя Василя Шемота, яке він розмістив у спільноті "Небайдужа Рахівщина", вбивцями рисі виявилися лісник ДП "Рахівське ЛДГ", керівник районного товариства мисливців та рибалок "Говерла" Віктор Кабаль та його син Микола. Останній так само опублікував відповідні фотографії.

Держагентство лісових ресурсів України після публічного розголосу інформації про відстріл червонокнижної трарини повідомило про ініціювання службового розслідування стосовно лісників.

"З метою з'ясування всіх обставин та перевірки інформації, викладеної в соціальній мережі Facebook, Держлісагентство ініціювало службове розслідування щодо лісників, про яких йдеться в публікації, і відсторонило їх від виконання посадових обов'язків. У разі підтвердження інформації буде вжито відповідних заходів. Про результати розслідування буде повідомлено додатково",

- повідомили у Держлісагентстві.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...