НС/кримінал  |  14.01.20  |  вівторок
 

На Рівненщині чоловік відрубав сліпій дружині руки та ноги (відео)

Причини трагедії невідомі. Чоловік вбитої жінки не зміг нічого пояснити.

На Рівненщині в селі Городець Володимирецького району чоловік зарубав дружину сокирою, а потім відтяв їй верхні та нижні кінцівки.

Повідомлення про виявлене закривавлене тіло матері поблизу будинку надійшло від 55-річного сина, повідомляє прес-служба Нацполіції Рівненської області. Навіть для досвідчених правоохоронців злочин вражав жорстокістю. Як повідомляється, на подвір’ї лежало розчленоване тіло 87-річної господині, а поруч — сокира та ніж. 86-річний чоловік загиблої на той момент перебував у будинку. Пояснити, що сталося, не зміг, зазначивши лише, що порався по господарству. Поліцейські встановили, що він наніс сокирою множинні удари по тілу дружини та в подальшому відтяв верхні та нижні кінцівки. Слідчі встановлюють усі обставини вчиненого злочину в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за попередньою кваліфікацією частини 1 статті 115 Кримінального кодексу. Тіло направлено в морг. Судово-медичні експерти встановлюватимуть причину та інші обставини смерті.

 Жителя села Городець затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Через погіршення стану здоров’я затриманого помістили до спецпалати медзакладу під цілодобову охорону. Зазначається, що поліцейські також з’ясували, що дружина втратила зір і була обмежена у пересуванні. За нею доглядав чоловік, який теж погано бачить. Сусіди характеризують сім’ю, яка виховала двох доньок та сина, лише з позитивної сторони, зокрема і 86-річного чоловіка. Тому, що спонукало його до такого вчинку — не можуть збагнути.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах