НС/кримінал  |  13.09.17  |  середа
 

На Майдані стріляли зі зброї, привезеної зі Львова

Адвокат співробітників ПМОП "Беркут" Олександр Горошинський стверджує, що під час подій Євромайдану розстріли здійснювалися зі зброї, яку викрали у райвідділах міліції Львова.

У рамках кримінального провадження щодо колишніх беркутівців, яких обвинувачують в причетності до розстрілів людей на Майдані в лютому 2014-го, захист отримав офіційну відповідь МВС щодо підтвердження фактів захоплення невідомими особами зброї та боєприпасів, пишуть "Українські новини".

"У відповіді МВС України на адвокатський запит повідомляється, що протягом 18-19 лютого 2014 року близько 2000 невідомих осіб захопили у районних відділах міліції ГУ МВС України у Львівський області та ВДАІ Львівського міськуправління 1 225 одиниць вогнепальної зброї та боєприпасів різного калібру",

- йдеться в повідомленні.

Крім цього адвокат вважає, що Юрій Луценко володів інформацією про викрадення вогнепальної зброї з адмінбудівель підрозділів ГУ МВС України Львівщини та мав зв'язок і отримував інформацію від осіб, які причетні до викрадення зброї та в подальшому привезли її в Київ. 

На підтвердження, Горошинський нагадав про відеозапис виступу в інтернеті Луценка на Майдані Незалежності 19 лютого 2014 року, коли він підтверджує захоплення зброї на Заході країни і її майбутню доставку у столицю.

"Ця інформація дає привід захисту співробітників спецпідрозділу "Беркут" припускати, що саме з цієї зброї міг здійснюватися розстріл як мітингуючих, так і працівників МВС під час подій на Майдані у лютому 2014 року",

- заявив адвокат.

Нагадаємо, що після півтора року розгляду справи про незаконну передачу зброї тітушкам на Євромайдані, суд повернув прокуратурі обвинувачувальний акт.

Відомо, що суд продовжив до кінця вересня перебування в СІЗО п'ятьох екс-берківців, яких звинувачують у розстрілі 48-ми активістів Євромайдану.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...